14k solid gold watches for sale breitling superocean 42 for sale uk replica watches tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price fluted bezel meaning vacheron constantin replica watches tag heuer 2000 hublot v12 swiss replica watches breitling chronospace price tag heuer 1000 series driver replica watches uk vintage rolex oyster perpetual datejust rolex day date references replica watch how to find replicas on dhgate panerai chrono24 replica watch

Kurumsal - Enpak

Kurumsal

Kurumsal

NURCİVAN ENDÜSTRİYEL AMBALAJ SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA
NURCİVAN ailesi olarak, konularında uzman, genç ve dinamik ekibi ile satış, satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca geliştirdiğimiz stratejiler ve detaylandırdığımız uygulamalar ile iş ortaklarımız için ideal bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. İşiniz bize emanettir. Hızlı, çözüm odaklı, teknolojiye ayak uyduran ve doğru çözümler üreten yaklaşımlarımızla sizlere en kısa sürede daha iyi ve özverili hizmet verebilmek ana prensibimizdir.

ENPAK ENDÜSTRİYEL AMBALAJ SİSTEMLERİ
Enpak, kurulduğu yıl olan 2016'dan beri endüstriyel ambalaj sistemleri üzerine servis ve satışını hız kesmeden devam ettiren genç ve yenilikçi bir firmadır. Özellikle servis alanında hızlı ve sorunsuz çözümleri ile başarı basamaklarını tek tek çıkan firmamız, 81 ile servis ve satış imkanı sağlamaktadır.

İLKELERİMİZ
Faaliyette bulunduğumuz sektörde; güvenirlilik ve iş ahlakı, müşterilerimizin menfaatini en üst seviyede tutma, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak uygun koşulları oluşturmak,

Etik kurallarını her zaman ve her koşulda uygulamak,

İnsana ve doğaya zarar verecek sonuçlar doğuracak işlemleri yapmamak,

Çalışmalarının her aşamasında şeffaf olmak,

Üstlendiği işe tutku ile sarılmak.

ENPAK, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılar.

DEĞERLERİMİZ
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışan personelinin gelişimini destekleyen, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik olmak temel değerimizdir.
 

  • GARANTİ KOŞULLARITüm ürünlerimiz Garanti Kapsamındadır.

  • TEKNİK DESTEK7/24 Teknik destek.

  • ÜRÜNLERİMİZÜrünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiler Mevcuttur.

  • İLETİŞİM7/24 İletişim hattı.